SLIMMER - Ładowanie strony...
Ładowanie strony...
  • Jesteś w bezpiecznym procesie zakupów
  • Gwarancja zakupu oryginalnego produktu

Zamówienie zostało przesłane do realizacji. Dziękujemy!

« wróć do strony głównej

Ostatni krok dzieli Cię od wymarzonej sylwetki!

SLIMMER to obecnie najsilniejszy, w 100% natualny suplement diety na odchudzanie. Zastosowano w nim innowacyjne Ketony Malinowe, wspomagane przez ekstrakt z Zielonej Herbaty oraz Kofeinę. Odpowiednie proporcje składników aktywnych tworzą unikalną formułę, a także gwarantują najlepszy efekt odchudzający.

Odchudzanie z pomocą SLIMMERa to obecnie najszybszy i najbezpieczniejszy sposób na szybką utratę wagi. Dzięki niemu możesz schudnąć nawet 15-18 kg w ciągu 4-6 tygodni. Nie czekaj - zamów teraz!
  • Darmowa dostawa Darmowa dostawa
  • Gwarancja dyskrecji Gwarancja dyskrecji
  • Zwrot Zwrot do 90 dni
1

Wybierz pakiet SLIMMER

Pakiet 3

Kuracja NAJWIĘKSZA OSZCZĘDNOŚĆ

6-miesięczna terapia odchudzająca
3 opakowania + 3 opakowania GRATIS


Pełna, półroczna kuracja odchudzająca pozwoli Ci pozbyć się tylku kilogramów, ile potrzebujesz. Na stałe uregulujesz swój metabolizm, poprawisz wyniki badań, będziesz wyglądać i czuć się znacznie młodziej. Ponadto dzięki dodatkowej energii, osiągniesz znacznie więcej w życiu prywatnym oraz zawodowym. W pakiecie tym, otrzymujesz 3 opakowania SLIMMERa zupełnie ZA DARMO!

Normalna cena: 1194 zł.

6 opakowań 297 zł
Pakiet 2

Kuracja ZALECANA

3-miesięczna terapia odchudzająca
2 opakowania + 1 opakowanie GRATIS


Dzięki 3 miesięcznej kuracji odchudzającej, osiągniesz znaczące efekty. Stracisz co najmniej 18 kg na wadze, poprawisz metabolizm, oczyścisz organizm ze wszystkich toksyn, poprawisz wyniki badań i poczujesz się zdrowiej, a także zauważysz znaczący przypływ życiowej energii. W pakiecie tym otrzymujesz 1 opakowanie SLIMMERa zupełnie za DARMO!

Normalna cena: 597 zł.

3 opakowania 197 zł
Pakiet 1

Kuracja POCZĄTEK

Miesięczna terapia odchudzająca
1 opakowanie SLIMMERa


Chcesz szybko schudnąć nawet o 13 kg i oczyścić organizm, jednak nie masz pewności czy będziesz korzystać z terapii dłużej niż miesiąc? W takim wypadku zamów jedno opakowanie, które wystarczy Ci na 30 dni terapii - po których będziesz żałował że nie zamówiłeś więcej!

Normalna cena: 199 zł.

1 opakowanie 97 zł

W pakiecie zapewniamy również:

Gwarancja skuteczności

Gwarancja skuteczności

Jesteśmy pewni skuteczności naszego suplementu diety. Dlatego też zwrócimy Ci pieniądze za każde nie napoczęte opakowanie preparatu, jeżeli terapia nie spełni Twoich oczekiwań!
Produkt dla każdego

Produkt dla każdego

SLIMMER został stworzony z myślą zarówno o kobietach jak i mężczyznach, którzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów na stałe. Dlatego też, niezależnie którą płeć reprezentujesz - nasz produkt jest odpowiedni dla Ciebie.
Trwałe efekty

Trwałe efekty

Wyniki utraty wagi które uda Ci się osiągnąć dzięki SLIMMERowi są trwałe. Oznacza to, że po przerwaniu jego stosowania nie grozi Ci powrót do poprzedniej wagi. Przy stosowaniu SLIMMERa nie występuje także efekt jo-jo. Możesz więc zakończyć przyjmowanie suplementu gdy uzyskana waga będzie dla Ciebie odpowiednia!
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Nasz produkt został skomponowany w 100% z naturalnych i bezpiecznych składników. Ponadto SLIMMER został zarejestrowany w Głównym Inspektoriacie Sanitarnym, a także dokładnie przebadany przez laboratorium Hamilton Poland. Wszystko to zapewnia najwyższą jakość produktu, a także maksymalne bezpieczeństwo jego stosowania.
Pełna dyskrecja

Dyskrecja

Dbamy o najwyższą dyskrecję naszych przesyłek. Produkt pakujemy w białe nieoznakowane koperty bąbelkowe, nie sugerujące zawartości. Dodatkowo kurier poinformuję Cię z wyprzedzeniem o planowanym terminie doręczenia przesyłki, dzięki czemu będziesz mógł zaplanować jej osobisty odbiór.
Pełna poufność

Pełna poufność

Połączenie z naszą stroną jest kodowane za pomocą certyfikatu SSL, co zapewnia pełne bezpieczeństwo przesyłu danych. Nie udostępniamy też danych naszych klientów podmiotom zewnętrznym, dbając w ten sposób o Twoją prywatność na najwyższym możliwym poziomie.
Gwarantowana szybka wysyłka

Szybka dostawa

Każde nasze zamówienie realizujemy tego samego dnia (w przypadku jego złożenia do godziny 12), lub następnego dnia pracującego. Przesyłki są realizowane priorytetową wysyłką kurierską, gwarantując doręcznie w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
2

Wypełnij formularz

6 opakowań
3 opakowania
1 opakowanie
3

Podaj sposób płatności

Zapłacę przy odbiorze
Wybierz płatność pobraniową, aby zapłacić za zamówienie kurierowi przy odbiorze przesyłki.
Zapłacę teraz przez PayPal
Wybierz płatność PayPal aby zapłacić teraz za pośrednictwem bezpiecznych płatności PayPal.
Zapłacę teraz on-line
Wybierz płatność on-line aby zapłacić natychmiast automatycznym przelewem internetowym ze swojego konta bankowego.
Zapłacę przelewem
Wybierz przelew tradycyjny, aby zapłacić za zamówienie w Urzędzie Pocztowym lub przelewem tradycyjnym ze swojego konta bankowego.
4

Złóż zamówienie

Zamówienie: - -
Dostawa: Darmowa 0 PLN
Razem: -
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj.) na podany adres e-mail na temat produktw i usług oferowanych przez Health Boosters Sp. z o.o. przy ul. Żwirki 6 z siedzibą w Łodzi. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, poprzez kontakt pod adresem email help@healthboosters.eu. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności
Zapoznałem się z treścią regulaminu i akceptuję jego postanowienia.

Złożenie zamówienia pociąga za sobą obowiązek zapłaty.

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu zamówienia danych osobowych będzie Health Boosters Sp. z o.o., ul. Żwirki 6, 90-450 Łódź, KRS: 0000640990, NIP: 7262662504. Twoje dane będą przetwarzane w celu realizacji zamówienia oraz celów marketingowych. Będziesz miał prawo dostępu do danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do złożenia zamówienia.

  • Przelewy on-line